Design


Design je proces. Proces vytváření prostoru, který toužíte vlastnit. Je to proces, který vezme Vaše myšlenky a inspiraci a zkombinuje je s funkčností, tvarem a rozpočtem. Co chcete, aby Vám nový prostor poskytoval? Akirfas Vám vytvoří takový prostor, který bude velikostí, využitím a stylem vyhovovat Vaši potřebám.

Co Vás inspiruje?

Stejně jako u vytváření designu zahrad se najdou zákazníci, kteří vědí zejména, co se jim líbí a jaký styl preferují. Pokud jste to Vy, prohlédněte si naše stránky a naše návrhy a ukažte nám ten, který se Vašim představám nejvíce přibližuje.
Na druhé straně jsou zákazníci, kteří přesně vědí, co chtějí a mají jasnou představu. Jestliže jste z této skupiny, pomůžeme Vám převést Vaše myšlenky na papír a z papíru do reality.
A pak jsou zákazníci, kteří chtějí zkusit zcela něco odlišného a na zakázku. Stavbu, kterou nikde jinde nenajdete, stavbu, která bude demonstrovat jejich individualitu a vkus. My máme tým designérů a architektů, kteří Vám Vaši jedinečnou stavbu pomohou zrealizovat.

Co potřebujeme vědět?

Jaké potřebujete vybavení?
Jaké technické vymoženosti si představujete?
Chcete, aby stavba byla s citem začleněna do existujícího prostředí, nebo naopak ji chcete zviditelnit a upozornit na ni?
Jaký máte k dispozici rozpočet?

Ve chvíli, kdy známe Vaše představy a požadavky, připravíme pro Vás nejlepší variantu. Fáze vytvoření designu pak bude buď velice přímočará a rychlá nebo spolu s naším týmem vytvoříme ojedinělý a originální koncept.
Zaručujeme Vám, že výsledná budova bude koncepčně sladěná a že všechny materiály a jejich kombinace budou trvalé a budou k sobě dobře ladit.

Pro inspiraci:

Externí provedení a povrchová úprava: kámen, dřevo, ocel, nerezavějící ocel, zelené stěny a střecha, skleněné panely, keramické obklady.
Skládací dveře, které maximálně propojí vnitřní prostor s Vaší zahradou.
Propojení Vaší zahrady a Vaší nové stavby pomocí integrovaných stínících prvků a pergol zahrnujících venkovní kuchyň či grilovací koutek, nebo místo pro relaxování po dlouhém dni.
Sladíme venkovní a vnitřní materiály tak, abychom nastavili dokonalou harmonii nejen v materiálech použitých podlah, ale i ostatních povrchových úprav a světelných efektů. Co Vám chybí uvnitř domu, vytvoříte na zahradě.

Jak začít?

Použijte náš Akirfas Plánovač, kde jsme připravili seznam otázek, které Vám pomohou specifikovat to, co chcete a to, co potřebujete. Těšíme se na spolupráci s Vámi.