Zahradní domácí kino


Domácí kino vám umožní upláchnout od všedních starostí. Je to příležitost ponořit se do děje vašeho oblíbeného filmu, kdykoliv se vám zlíbí. V dobře navrženém domácím kině můžete sledovat váš oblíbený film v perfektní kvalitě obrazu a zvuku komerčního kina a to v prostorách vašeho domova. Není to pouze o filmech, ale také o sledování sportovních přenosů nebo prostě vašeho oblíbeného pořadu na obrovské obrazovce obklopeni zvukem a zabořeni ve vašem oblíbeném křesle. Zprávy, hokej, Grand Prix, Star Dance nebo X – Faktor, prostě cokoliv.

Pro vytvoření perfektního domácího kina je důležité si ujasnit několik oblastí. První je design stavby. Má to být přímo zaměřené na daný účel nebo by to mělo mít i něco více? Dále je pak nutné si rozmyslet velikost, stupeň zvukového izolace a typ instalace. To vše si musíte připravit vy. Můžeme vám pomoci, ale rozhodnutí je na vás. Následně je pak důležité si dobře prodiskutovat a promyslet systém osvětlení a práce se světly.

Instalace audiovizuálních systémů je druhým nezbytným parametrem. Možná budete jednoduše chtít televizi zavěšenou na stěně a samostatně stojící reproduktory. Možná budete chtít plně integrovaný a zabudovaný systém se skrytou obrazovkou, projektorem nebo kompletním projekčním systémem včetně zabudovaných reproduktorů a řídícího systému. Ať tak či onak, spolupracujeme se specializovanými společnostmi, jejichž cílem je nabídnout vám ideální technické řešení, které splní vaše sny. Celý proces kontrolujeme a ručíme za to, že celá budova bude akusticky dokonalá.

Prostor domácího kina obvykle zahrnuje:

  • velikost a tvar místa je vytvořen tak, aby jak vás, tak vaší rodinu a návštěvy v pohodném a příjemném prostředí
  • konfigurace oken a dveří zajistí optimání světelné a zvukové podmínky
  • zvuková izolace prostor dokonale zabrání nežádoucím reakcím okolí (zejména u hlubokých basových zvuků)
  • zabudované přílušenství pro audiovizuální systém (žádné kabely)
  • občerstvovací koutek, kde si můžete například i vyrobit popcorn
  • toalety
  • zabezpečovací systém

Pokud budete chtít ještě něco navíc, společně to probereme a vytvoříme příjemný prostor bez kompromisů. A nezapomínejte i na vnější vzhled, který by měl odpovídat vašemu vkusu. Dřevěná fasáda vytvoří přirozený vzhled, použití výrazných barev zase zdůrazní účel stavby.