Příklady použití

Víkendové domy


Zahradní výměnek pro babičku a dědu

Stále více a více lidí hledá možnost, jak by mohla poskytnout domov pro své nejbližší v úzkém dosahu své nemovitosti. Postavený výměnek na zahradě nabízí ideální rovnováhu mezi péčí a nezávislostí. Naše konstrukce jsou nejen odolné a dobře izolované, ale mohou být přímo laděny podle vašeho člena rodiny, který je bude využívat.
 
Zahradní domácí kino

Domácí kino vám umožní upláchnout od všedních starostí. Je to příležitost ponořit se do děje vašeho oblíbeného filmu, kdykoliv se vám zlíbí. V dobře navrženém domácím kině můžete sledovat váš oblíbený film v perfektní kvalitě obrazu a zvuku komerčního kina a to v prostorách vašeho domova.


Zahradní stavby


Další pokoj v zahradě

Další pokoj, který vaše rodina nezbytně potřebuje. Potřebujete více místa a my vám ho postavíme na Vaší zahradě. Pozorně si poslechneme vaše myšlenky a představy o tom, jak byste chtěli pokoj využívat.
 
Domácí kancelář v zahradě

Přinášíme vám možnost mít vlastní kancelář, ve vlastním stylu, odpovídající vašim potřebám. Můžete zde strávit tolik času, kolik bude chtít nebo potřebovat. A protože většinou nebudete ke stavbě své kanceláře potřebovat žádné speciální povolení, můžete ji mít rychleji než čekáte.
 
Zahradní tělocvična

Zahradní tělocvična je to pravé místo pro vás. Vytvoříme malebné místo, kam budete rádi chodit cvičit a zlepšovat svou kondici. Vyřešíme i takové detaily jako jsou těžké stroje zatěžující podlahu, možná budete potřebovovat kvůli trampolíně zvýšit strop a nebo do něj bude chtít zavěsit boxovací pytel.
 
Zahradní atelier

Je to místo, kde se můžete ponořit do Vašich záležitostí, nezáleží na tom jestli jako profesi nebo jako koníček. Chceme–li toho dosáhnout, musí to být více než jen místnost ušitá na míru. Musí perfektně sloužit pro daný účel a zároveň se tu okamžitě budete cítit pohodlně a nabití nápady.